2000 TL ve ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

İADE

Satın aldığınız ürünü gönderip başka bir ürün tercih etmek ister veya beden başka beden tercih ederseniz kargonuz tarafımıza teslim edilene kadar talep ettiğiniz ürünün tükenebilme ihtimalinden kaynaklı olarak  DEĞİŞİM MEVCUT OLMAYIP kolayca İADE YAPABİLİRSİNİZ.

Denediğiniz ürünün bedeni olmadığı takdirde tükenmeden yeni bedenini sipariş verip ardından iadeye gönderebilirsiniz.

İade işlemlerinde fatura zorunludur. Faturalarınız siparişte girmiş olduğunuz mail adresinizde, kargonuzun içinde veya ön gözündeki alanda bulunur. Kaybetmeniz durumunda mailinize gelen faturanızın çıktısını alıp iade süreci başlatabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünlere ait olan fatura görselinizi WHATSAPP hattımıza teslim aldığınız tarihten itibaren 3. Gün içinde ibraz etmelisiniz.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin iadesini faturaları ile birlikte Mağazamızdan veya kargo ile gerçekleştirebilirsiniz.

İade kargo ücreti müşterilerimize aittir. Lütfen ürünleri iade ederken iade şartlarını taşımasına ve sizlere geldiği özenle iade gönderilmesini önemle rica ederiz.

İade etmek istediğiniz ürünleri teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde arkası doldurulmuş fatura ile birlikte geri gönderebilirsiniz.

Tek fatura ile bir iade işlemi sağlanabilir. Faturadaki diğer ürün/ürünler daha sonra iade edilemez.

Süreci aşan iadeler işleme alınmaz ve kargo masrafları eklenerek tarafınıza gönderilir.

İade kargolarını MNG KARGO indirim kodumuz (701834508)  ile gönderebilirsiniz. İndirim kodumuzdan yararlanmak için karşı ödemeli göndermeniz gerekiyor, kargo ücreti ürün bedeli toplamından düşürülecektir. (size gelmesi için ödemesi gerçekleştirilen kargo tutarı iade edilmez )

Başka firma ile göndermek isteyen müşterilerimiz ödemesini gerçekleştirerek diledikleri firma ile gönderim sağlayabilirler.

İade etmek istediğiniz üründe; ürünün satışa engel unsur bulunması  ( ten, ter, parfüm kokusu, makyajlı olması, yıkanmış olması, evcil hayvanınızın tüylerinin geçmesi ) durumunda tutanak tutulur gidiş geliş kargo masrafları ile sizlere geri gönderilir.

İade edilecek üründe bulunan (var ise) ‘ Güvenlik Bandı’ çıkarılmamalıdır. Çıkarılan ürünlerde iade yapılmamaktadır.

AKSESUAR(KÜPE), KOZMETİK VE OUTLET ÜRÜNLERİNDE İADE YOKTUR

Ücret İadesinin Hesaba Geçme Süreci

İade yaptığınız ürün, incelemeden kabul onayı aldıktan sonra;

  • Ödemenizi kredi kartıyla gerçekleştirdiyseniz, taksitli işlemleriniz taksitli olarak, tek çekim işlemleriniz tek çekim olarak 3-10 gün içerisinde kartınıza iade edilir. Tarafınıza onay dekontu iletilir. Kartınıza yansıma süresi çalıştığınız banka ile alakalıdır.
  • Kapıda ödeme seçeneği veya web sitemizden HAVALE & EFT ödeme yaptıysanız sizden istenen IBAN numarasına 7 iş günü içerisinde iade edilir. WHATSAPP üzerinden dekontunuz iletilir

    MAĞAZA ADRES ve KARGO GÖNDERİM ADRESİ;
    Yavuz Sultan Selim Mah. Abdülezelpaşa Cad No:25 Fatih / İstanbul

YUKARI
Alışveriş Sepeti 0