2000 TL ve ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

Türkiye‘de ve Uluslararası platformlarda 2006’dan bu yana stylingleri ve yarattığı konseptlerle adından söz ettiren Bener Hamamcı ve çektiği ödüllü klipleri ve fotoğraflarıyla tanınan , makyajlarıyla kadınları kendine hayran bırakan Müjdat Küpşi tarafından POSHET kuruldu.
2018 Şubat ayında Abdi İpekçi Caddesi Nişantaşın’da ilk showroom mağazası ve online satışını açan Poshet bugün içinde mağazası, ofis ve çalışma alanları, deposu ayrıca stüdyosunun bulunduğu 1000m2’lik yeni binasında, %95i Kadın olan onlarca ekip arkadaşıyla hizmet vermeye devam etmektedir.
Bünyesinde birçok koleksiyonu barındıran marka ithal’den yerli üretime ürün çeşitliliğini kendi üretimleriyle beraber her geçen gün arttırmaktadır.

Sizin için çalışıyoruz

Siparişler için siz Değerli Müşterilerimizin bütün işlemlerini her geçen gün daha hızlı ve güvenle yapıabilmesi için son gelişen tüm teknolojileri takip etmekte ve hızlıca ekibimizle web sitemize ve operasyon cihazlarına entegre etmekteyiz.

İlk günden beri Hızlı Kargo felsefesini benimsemiş bir firma olarak bunun için Kargoları Depo ekibiyle birlikte Kameralı paketleme alanıyla bütün kalite kontrolleri yapıldıktan sonra çok büyük titizlikle özenle paketleyip İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere 1 iş günü içerisinde en geç 2-3 iş günü içerisinde teslim ettirmek üzere Müşteri hizmetlerindeki ekip arkadaşlarımız büyük hassasiyet içerisinde çalışmaktadır.

Göstermiş olduğumuz bu büyük hassasiyetin karşılığı olarak Avrupa’da dahil olmak üzere Okyanus ötesi ülkeler dahil olmak üzere kargoları Amerika gibi uzak ülkelere bile 1 gün içerisinde ulaştırmanın büyük mutluluğu içerisindeyiz.
İlk günden itibaren hızla değişen moda dünyasında sizlere trendleri en çabuk ve ulaşılır şekilde sunmayı amaç edinen markamız her zaman yeni ve dinamik olarak sizlerle olacaktır.

Bener Hamamcı

Müjdat Küpşi

Hedeflerimiz

Dramatically administrate principle-centered systems without installed base relationships. Competently enhance inexpensive infrastructures whereas state of the art process improvements. 

Conveniently streamline intuitive leadership whereas empowered meta-services. Objectively predominate installed base.

Başarılarımız

Dramatically administrate principle-centered systems without installed base relationships. Competently enhance inexpensive infrastructures whereas state of the art process improvements. 

kuruluş 2021        19 personel       Uluslararası ticaret
Granüler e-pazarlarda uygun şekilde yüksek kaliteli arayüzler geliştirin. Etkili web hizmetlerinden sonra doğru işbirliğini ve fikir paylaşımını küresel olarak entegre edin. Teknik olarak en son paradigmaları sorunsuz bir şekilde düzenleyin.
YUKARI
Alışveriş Sepeti 0