DEĞERLİ MÜŞTERİMİZ;

Hızlı Değişen Moda Dünyasında Sizlere Daha İyi Hizmet Verebilmek İçin Uyguladığımız Değişim Sistemimiz Aşağıdaki Gibidir.

1-Değişim süresi fatura tarihinden itibaren 14 gündür.
2-Ücretsiz Kargo ile yapılan alışverişlerde değişim için geliş ve geri dönüş kargo ücretleri müşteriye aittir.
3-Değişim yapmak isteyen müşterimiz 3 gün içerisinde değişim yapmak için bizimle iletişime geçmeli ve ibraz etmelidir. Bizden alacağı kargo Kodu ile kargoyu alıcı ödemeli bize gönderebilir. Kod dışında gönerimler pahalı olacağı için anlaşma doğrultusunda 16₺(kdv dahil) şeklinde kargo bize ulaşınca ürün bedelinden düşülerek kupon oluşturulur. Değiştirdiği ürünle tekrar kargo bedeli yansıtılarak ürün müşterimize gönderilir.
4-Değişim yapılacak ürünlerin yıpranmamış, kullanılmamış ve etiketinin çıkarılmamış olması ve indirim ürünü olmaması gerekmektedir.
5-Değişim işlemleri için WhatsApp ve DM ‘den destek alabilirsiniz.
6-Değişimlerde kargonuzu firmamızın çalışmış olduğu kargo firmasıyla göndermelisiniz.
7-Değişim işlemlerinde bize gönderilen ve ardından tekrar müşteriye gönderilen ürünlerin kargo ücretleri müşteriye aittir.
8-Değişimlerde Yurtiçi kargo ve firma kodumuzu kullanabilirsiniz.
9-Değişim işlemlerinde bizegönderilen ve ardından tekrar müşteriye gönderilen ürünlerin kargo ücretleri müşteriye aittir.
10-Değişim işlemlerinde lütfen ürüne zarar gelmeyecek şekilde ambalajlamanızı rica ederiz.
11-Kozmetik ürünlerinde Sağlık koşulları gereği değişim v.b. gibi işlemler yapılmamaktadır.
12-Değişime gelen ürününüz işlemi tamamlandıktan sonra size WhatsApp üzerinden bilgilendirme geçilir. Eğer yok ise aranarak bilgilendirilirsiniz.

Close Sepetim
Close

Close
MENÜ
Kategoriler